::  Kontakt: Napisz do nas!  :: Co nowego ? :: Kronika ::  Ogłoszenia  :: Wykaz stron :: 

 

 

SANKTUARIUM

 

   


 

 

 

Na tej stronie umieszczane są prośby i podziękowania kierowane do Matki Bożej Łaskawej z cudownego obrazu w Sanktuarium w Janowie Lubelskim. Obraz Matki Bożej Łaskawej - Różańcowej jest wpisany na listę cudownych obrazów w Polsce i znalazł swoje miejsce w literaturze i opracowaniach. Umieszczony już w pierwotnej kaplicy, później w kościele drewnianym i na koniec w obecnym kościele, od samego początku zasłynął wielkimi łaskami, jakich doznali wierni za przyczyną Matki Bożej Łaskawej. Intencje, prośby i podziękowania są odczytywane w każdą sobotę i święta Maryjne podczas nieustającej nowenny o godz. 17:15, a można je kierować za pomocą poczty elektronicznej lub listownie na podane w stopce adresy. Wpisy umieszczane są narastająco (najnowsze u góry).

 


Módlmy się...
Pani Łaskawa, Matko Boża Różańcowa,
usłysz głosy wszystkich dzieci i napełnij myśli człowiecze!
Pochyl się z miłością nad oddanym Ci ludem,
Umocnij naszą wiarę i nadzieję!
Ulecz nasze rany!
Zwyciężaj nasze słabości i nałogi!
Nie dopuść, by w głębi naszych dusz pozostała choćby kropla żalu
i nienawiści wobec braci.
Pociągnij do Swego Boskiego Syna również tych, którzy Go nie znają.
Prowadź nas ku wielkiemu wzajemnemu pojednaniu.
Spraw łaskawie, byśmy za Twoją przyczyną mogli zrozumieć i posiąść Prawdę,
która jedna wiedzie do wolności i szczęścia dzieci Bożych. Amen.


MAJ 2011 r.

( z Internetu)

16-05-2011

Proszę o modlitwę do Matki Najświętszej o przemianę serca, odnowienie miłości Macieja i jego powrót do mnie. Aby Matka Najświętsza doprowadziła do naszego pojednania i zgody, aby pomogła naprawić relacje. Matko Boża wysłuchaj mnie - błagam Cię z całego serca – Ewelina.

17-05-2011

Proszę o modlitwę o Bożą pomoc i błogosławieństwo, o otwartość na Boże światło i prowadzenie w szukaniu woli Bożej, co do sfery zawodowej. O pomoc w związku z potencjalną nową pracą w Budapeszcie – prosi Mariusz.


KWIECIEŃ 2011 r.

( z Internetu)

30-04-2011

Proszę modlitwę w następujących intencjach:

Polecam modlitwie rodziców, babcię, dziadka, ciocię i rodzinę brata by panowała w niej miłość, zgoda i zrozumienie, aby udało się im pokonać wszystkie trapiące ich kłopoty oraz o opiekę Anioła Stróża zdrowie i radosne dzieciństwo dla dzieci brata. O dar życia wiecznego dla zmarłego wujka oraz o siły i potrzebne łaski dla Jego rodziny. Proszę dla mnie o wiarę, potrzebne łaski i rozwagę w pracy i na drodze oraz o pozytywne rozwiązanie pewnej sprawy. Gorąco i nieustannie polecam modlitwie śp. Mariusza, proszę o radość wieczną dla Niego, aby Pan odpuścił mu wszystkie Jego winy i przyjął do królestwa niebieskiego. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie. Polecam modlitwie rodzinę śp. Mariusza i wszystkich Jego bliskich, przyjaciół proszę o nadzieje i pociechę dla nich w tych trudnych chwilach, aby dostąpili ukojenia bólu. P.S. Z całego serca dziękuję za wszystkie modlitwy - Beata.

16-04-2011

Szczęść Boże!

Bardzo proszę o modlitwę w intencji wyzdrowienia mojej mamusi, Barbary, która w ciężkim stanie leży w szpitalu, aby doznała łaski uzdrowienia – prosi syn Jacek. Wszystkim ogromne Bóg zapłać.

3-04-2011

Matko Najdroższa proszę Cię, aby Bóg Wszechmogący napełnił łaską wiary moje serce, mojego Syna Krzysztofa, synówek Kariny, ich dzieci Mateusza i Katarzyny i wszystkich z mojego otoczenia. Niech Pan Wszechmogący odpuści nam grzechy i wprowadzi do Królestwa niebieskiego. Proszę też o zbawienie wieczne dla wszystkich zmarłych z mojej rodziny. O rozum dla nas jeszcze żyjących – prosi Maria-Łucja.

3-04-2011

Matko Najdroższa proszę Cię o przemianę serca Macieja odnowienie jego miłości do mnie i powrót. Kochana Matko doprowadź do naszego pojednania, do zgody między nami. Tobie ufam i zawierzam wszystkie moje problemy. Błagam Cię wysłuchaj mojej prośby – prosi Ewelina.


MARZEC 2011 r.

( z Internetu)

23-03-2011

O nawrócenie Roksany i uwolnienie jej od problemów psychicznych, zwłaszcza od jej źle ukształtowanego myślenia, niechęci do mężczyzn, homoseksualizmu, o wyrwanie ze złego środowiska i ochronę przed grzechem, o siłę dla mnie, optymizm, wiarę, ufność i wytrwałość mimo trudów, przezwyciężenie moich wad oraz o naprawienie naszej relacji oraz o błogosławieństwo i opiekę dla niej. Bóg zapłać – Łukasz.

23-03-2011

Matko Boża Łaskawa! Z ufnością błagam Cię, byś wyjednała nam u Swego Syna łaskę poczęcia i urodzenia zdrowego upragnionego potomstwa oraz zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie. Prosi – Agnieszka

11-03-2011

Matko Miłosierdzia, nadziejo Nasza.. - powierniczko i Królowo ludzkich dusz i serc, pragnę prosić Cię o łaskę wybawienia dusz z czyśćca, aby przede wszystkim ich męki nie były zatrzymane w ognistym więzieniu. Odpuść grzechy i zmiłuj się łaskawie nad duszami, których śmierć z tej ziemi zabrała.
Ześlij Im Ducha Twego Pocieszyciela, aby je światłem i łaską Twoją oświecił, w nadziei Twego miłosierdzia umacniał i za przyczyną Wszystkich Świętych, do Królestwa chwały Jezusa Chrystusa wprowadzić raczył. Niech Dobry Bóg przyjmie te dusze do rajskiej szczęśliwości, a Ci którzy są najbardziej opuszczeni i pozbawieni pomocy niechaj wzruszą Twoje Matczyne serce. Pośpiesz im z pomocą, skróć im cierpienia i nie zwlekaj z ich wybawieniem. Amen – Majka.


LUTY 2011 r.

( z Internetu)

5-02-2011

Matko Boża, prosimy Cię o dar potomstwa. Wypraszaj u swego syna łaski nam potrzebne i spraw, aby w naszych sercach zagościło szczęście. Mateczko Kochana ty wiesz, że na nasze maleństwo czekamy już tyle lat. Prosimy nie pozwól nam już dłużej czekać. Spraw proszę, abym zaszła w ciążę i szczęśliwie urodziła zdrowe dziecko. Maryjo, prosimy o wstawiennictwo u Syna Twojego, a Pana naszego Jezusa Chrystusa. Z całego serca dziękujemy za modlitwę - Aneta z mężem.


STYCZEŃ 2011 r.

( z Internetu)

29-01-2011

Polecam modlitwie brata i jego rodzinę, proszę szczególnie o pracę dla brata, aby postępował uczciwie wobec najbliższych, unikał złych pokus, by w Jego rodzinie panowała miłość, zgoda i zrozumienie. Proszę także o modlitwę we wszystkich intencjach, które noszę w sercu – prosi Beata

29-01-2011

Bardzo proszę o modlitwę za moje córki i o nawrócenie Krystiana – prosi Anna

28-01-2011

Matko Boża prosimy o dar potomstwa. Wypraszaj u swego Syna łaski nam potrzebne. Mateczko kochana oddal od nas wszelkie problemy i spraw, aby w naszych sercach zagościła radość. Maryjo nie pozwól nam już dłużej czekać na nasze maleństwo. Czekamy już tyle lat. Matko Boża prosimy pomóż nam. Módl się za nami Kochana Mateczko - Małżonkowie.

11-01-2011

Polecam modlitwie rodzinę śp. Mariusza i wszystkich Jego bliskich, przyjaciół proszę o nadzieje i pociechę dla nich w tych trudnych chwilach, aby dostąpili ukojenia bólu – prosi Beata.


 do góry

Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Jana Chrzciciela
23-300 Janów Lubelski, ul. Szewska 1, tel. (0-15) 872-01 11

(C) 2001-2010