::  Kontakt: Napisz do nas! ::  Ogłoszenia  :: Wykaz stron :: 

 

 

 

 

powrótPowrót do strony głównej

 

ZIMOWISKO W ZAKOPANEM

Grupa młodzieży z parafialnych grup formacyjnych odpoczywała oraz nabierała umiejętności narciarskich i łyżwiarskich podczas zimowiska w Zakopanem.

Na bazę noclegową wybrali dom o góralskiej nazwie „Halny”, ale nazwa ośrodka w żaden sposób nie odzwierciedlała gościnności gospodarzy, którzy przyjęli nas z gorącym sercem.

Każdy dzień młodzi pod opieką ks. Tomasza Lisa i siostry Tomaszy Jaroszkiewicz rozpoczynali od Mszy św. i wspólnej modlitwy. Pierwszego dnia cześć młodych pobierała pierwsze lekcje jazdy na nartach na stoku „Ugory”, zaś druga cześć wybrała się na lodowisko. Wieczorem był czas na spotkanie formacyjne oraz gry planszówki. Drugiego dnia narciarze szlifowali swoje umiejętności na stoku, druga grupa szalała na lodowisku, a trzecia na śnieżnej ślizgawce. Wieczór spędziliśmy na spotkaniu formacyjnym i dyskusji.

Trzeciego dnia wybraliśmy się na zimowy spacer po Dolinie Kościeliskiej, która urzekła nas zimową szatą, całości dopełniła piękna słoneczna pogoda. Potem zwiedziliśmy Krupówki i wybraliśmy się na baseny termalne.

- Myślę, że był to bardzo owocny wypoczynkowo i duchowo czas, który młodzi spędzili wspólnie i w zimowej scenerii Zakopanego – dodała siostra Tomasza.

Tekst i foto: arch. paraf.

 

 

  do góry

Dodano: 28 stycznia 2023 r.

 

Zobacz w archiwum poprzednie wydarzenia

 

 

Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Jana Chrzciciela
23-300 Janów Lubelski, ul. Szewska 1, tel. 15 872 01 11

© 2001-2023


Numer konta bankowego parafii:

Bank Pekao SA I Oddział w Janowie Lubelskim

ul. Wiejska 3, 23-300 Janów Lubelski

konto nr: 92 1240 2757 1111 0000 4006 6004